organizatorzy 2. edycji:

KONCEPT BOXFundacja wspierająca artystów i miejsca promujące kulturę a także zajmująca się organizacją autorskich wydarzeń z zakresu sztuki

oraz kultury miejskiej. Przekształcona z agencji kreatywnej koncentruje specjalistów z dziedziny animacji kultury, marketingu i PR.

W swoich celach przede wszystkim uwzględnia prężne wsparcie sektora kreatywnego i aktywne wzbogacanie kalendarza kulturalnego

w stolicy.


https://www.facebook.com/konceptbox.pr

https://www.facebook.com/musicofthefuture

https://www.facebook.com/nowaminakultury

STOWARZYSZENIE HOKUSPOKUS


Od września działamy w nowej siedzibie przy ul. Kłopotowskiego 38/5 w Warszawie.


Stowarzyszenie Hokuspokus powstało w kwietniu 2009 z inicjatywy niezależnej grupy Painthouse. Głównymi celami statutowymi stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju kultury i sztuki, organizacja i promocja wystaw i multimedialnych wydarzeń artystycznych oraz edukacja kulturalna. Do dotychczasowych współpracowników Stowarzyszenia zaliczają się m.in. wydawnictwo Sztuka.pl, Służewski Dom Kultury, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Fundacja Promotor Art, Fundacja Orbis Pictus, Teatr Ateneum, OHP, portal www.kobiety.pl, Centralny Basen Artystyczny w Warszawie, OFF Festiwal Mysłowice, galeria Dada (Warszawa), galeria Zoya (Warszawa), galeria Sztuka na Piętrze (Olsztyn), Multikino Złote Tarasy, Cafe Wolność (Łódź), Piwnica Kany (Szczecin), Zagadka Coffee Bar, Sen Pszczoły, Turkusowa Lampa, agencja reklamowa Walk Group, przedszkole nr. 267 w Warszawie, Szkoła Podstawowa nr 336 w Warszawie i inni.


www.hokuspokus.art.pl

http://www.facebook.com/#!/Stowarzyszenie.Hokuspokus

1500 m do wynajęcia


W postindustrialnych przestrzeniach starej drukarni kartograficznej na codzień inicjowane są działania sztuki wszelkiego wymiaru od fotografii przez działania performerskie, muzyczne, multimedialne, instalacyjne czy warsztatowe. Miejsce to jest otwarte i chętnie współpracuje przy realizacji autorskich pomysłów niezależnych organizatorów. W założeniu wspiera i promuje ciekawe projekty i przedstawia nowatorskie formy artystycznego wyrazu. Podobne wydarzenia miały już miejsce i doskonale sprawdziły się w tej właśnie lokalizacji, m.in. targi mody i designu “Need For Street”, które wraz z każdą edycją gromadzą całe rzesze fanów i gości oraz ciekawych artystów a także znany cykl wymiany ubrań i gadżetów “Uwolnij Łacha”.

sztukasztuka/sztuka.html
designdesign/design.html
instalacjeinstalacje/instalacje.html
afterpartyafterparty.html
I EDYCJA1_edycja.html
II EDYCJA2_edycja.html
organizatorzy
patronipatroni.html
III EDYCJAhttp://www.artinn.pl/
IDEAidea.htmlidea.htmlshapeimage_10_link_0
TARGItargi.htmltargi.htmlshapeimage_11_link_0
KONTAKTkontakt.htmlkontakt.htmlshapeimage_12_link_0