ART INN

OTWARTY

lipiec 2015


Festiwal i Targi Sztuki ART INN  powstały jako odpowiedź na potrzebę stworzenia interdyscyplinarnego wydarzenia, które będzie promować ciekawych artystów, ale też umożliwi niczym nieskrępowany kontakt między odbiorcą a autorem dzieła; podczas którego można wymienić swoje spostrzeżenia, porozmawiać z artystami, lub też kupić sobie coś dla siebie. Zorganizowaliśmy 2 edycje ART INN w Warszawie w 2011 roku oraz jedną w Lublinie w 2015 roku.


Latem tego roku Festiwal i Targi Sztuki ART INN powracają na kulturalną mapę stolicy w nowym formacie, jako część projektu Otwarta Ząbkowska, który zmieni ulicę w miejsce twórczej wymiany myśli i wzajemnych inspiracji.


Otwieramy się na nowe formy sztuki i nowych artystów, tworzących na warszawskiej Pradze. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Hokuspokus zapraszamy na prawą stronę Wisły, gdzie 18 i 19 lipca odbędą się spacery, warsztaty, happening, a nawet gra miejska – wszystko w ramach idei sztuki otwartej dla widza i na widza. Przenosimy się na Pragę, żeby ją odczarować – pokazać uczestnikom wydarzeń, że jest dzielnicą bezpieczną, przyjazną, która ma swoim gościom do zaoferowania wiele form kultury i sztuki. Zachęcamy do współpracy przy organizacji wydarzeń również lokalne środowiska twórcze i artystów z całej Polski.


Wciąż  zależy nam na nieskrępowanym kontakcie między odbiorcą a autorem dzieła, dlatego podczas tych 2 dni zapraszamy do galerii, pracowni ale też przestrzeni publicznych, w których powstają i powstaną rzeczy niezwykłe.

IDEAshapeimage_1_link_0
TARGItargi.htmltargi.htmlshapeimage_2_link_0
KONTAKTkontakt.htmlkontakt.htmlshapeimage_3_link_0